Vítejte na stránkách e-shopu společnosti Miracle Plants s.r.o.

Společnost Miracle Plants s.r.o. byla založena za účelem distribuce českých potravinových doplňků řady Cannasan. Naším cílem je zpřístupnění těchto prostředků těm zákazníkům v České republice a v dalších zemích, kterým mohou tyto produkty pomoci při zmírnění či řešení jejich zdravotních obtíží.

Nechceme být jen další společností nabízející zákazníkům dnes tak populární výrobky s obsahem konopí - chceme poskytovat naše služby výhradně těm z vás, kteří jste s používáním prostředků Cannasan (tj. prostředků na bázi konopí a dalších léčivých rostlin) seznámeni s pomocí vašich lékařů, prostřednictvím konzultací s našimi spolupracovníky či alespoň s pomocí literatury. Budeme rádi, když se našimi zákazníky stanou jen ti z vás, kteří jsou přesvědčeni, že mají k dispozici informace dostatečné pro to, aby se kvalifikovaně rozhodli, že budou potravinové doplňky užívat.

Doufáme, že námi nabízené potravinové doplňky Cannasan pomohou zlepšit váš život tak, jako již řadě uživatelů, kteří tyto doplňky používají. Mezi tyto uživatele patří i lidé, kteří stojí za založením společnosti Miracle Plants s.r.o. a tohoto e-shopu.