P00006

535 CZK

Skladem

ks
Cannasan NEURO emulze 140 g Více >>

Cannasan NEURO je přírodní doplněk stravy obsahující patentovanou kombinaci konopí setého, bylin a olejů.

Směs je používána jako pomoc při léčbě různých neurodegenerativních chorob jako je epilepsie, Parkinsonova choroba, Alzheimerova choroba, roztroušená skleróza, neuropatie apod.

Složení: Olej z řepky olejky, olej z hroznových jader, konopný olej, konopí seté (200 mg v DDD*), meduňka lékařská (20 mg v DDD*), chmel otáčivý (5 mg v DDD*), přeslička rolní. Neobsahuje umělá barviva, sladidla a konzervanty.
*Doporučená denní dávka

Chmel otáčivý podporuje normální činnost nervové soustavy, dobrý spánek a má uklidňující účinek. Meduňka lékařská podporuje normální funkci dýchací, trávicí a oběhové soustavy. Konopí seté je bylina pěstovaná již od starověku. Pro široké spektrum účinku je tato bylina zkoumána a testována v řadě vědeckých laboratoří. O účincích konopí a dalších obsažených bylin se můžete dočíst v herbářích.

Z konopí, použitého při výrobě směsi, je odstraněna psychoaktivní složka THC.

Doporučené denní dávkování: 2 – 3 ml směsi (1 čajová lžička) ráno a večer. Doporučujeme užívání minimálně 3 měsíce.

Způsob užívání: Doplněk se skládá z olejů a rostlinných složek, které sedimentují, před použitím proto směs řádně promíchejte lžičkou.

Upozornění: Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte s lékařem.
Ukládejte mimo dosah dětí.

Způsob skladování: Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě do 25 °C. Po otevření skladujte v lednici. Chraňte před mrazem.

Kontaktujte nás!