Akce -22% Výprodej

P00005

418 CZK

535 CZK

22% (117 CZK)

Skladem

ks
Cannasan KARDIO emulze 140 g Více >>

Cannasan KARDIO je přírodní doplněk stravy obsahující patentovanou kombinaci konopí setého, bylin a olejů.

Směs je používána pro stimulaci obnovy endotelu cév a žil poškozených například chronickým zánětem, napomáhá redukci lipoidních povlaků v žilním systému. Pomáhá zpevnit cévy, snížit krevní tlak, obnovuje pružnost cév. Pomáhá také snižovat hladinu cholesterolu. Snižováním nitroočního tlaku výrazně pomáhá při léčbě zeleného zákalu.

Složení: Olej z řepky olejky, olej z hroznových jader, konopný olej, konopí seté (200 mg v DDD*), jmelí bílé (60 mg v DDD*), hloh obecný (20 mg v DDD*), pohanka obecná (20 mg v DDD*). Neobsahuje umělá barviva, sladidla a konzervanty. Vhodné pro vegany.
*Doporučená denní dávka

Jmelí bílé podporuje normální činnost kardiovaskulární soustavy a podporuje duševní vitalitu. Hloh obecný a pohanka obecná napomáhají udržovat normální funkci srdce a kardiovaskulárního systému. Konopí seté je bylina pěstovaná již od starověku. Pro široké spektrum účinku je tato bylina zkoumána a testována v řadě vědeckých laboratoří. O účincích konopí a dalších obsažených bylin se můžete dočíst v herbářích.

Z konopí, použitého při výrobě směsi, je odstraněna psychoaktivní složka THC.

Doporučené denní dávkování: 2 – 3 ml směsi (1 čajová lžička) ráno a večer. Doporučujeme užívání minimálně 3 měsíce.

Způsob užívání: Doplněk se skládá z olejů a rostlinných složek, které sedimentují, před použitím proto směs řádně promíchejte lžičkou.

Upozornění: Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte s lékařem.
Ukládejte mimo dosah dětí.

Způsob skladování: Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě do 25 °C. Po otevření skladujte v lednici. Chraňte před mrazem.

Kontaktujte nás!