Akce -22% Výprodej

P00004

418 CZK

535 CZK

22% (117 CZK)

Skladem

ks
Cannasan IMUNO emulze 140 g Více >>

Cannasan IMUNO je přírodní doplněk stravy obsahující patentovanou kombinaci konopí setého, bylin a olejů.

Směs je určena pro podporu léčby nejrůznějších kožních problémů (lupénka, alergické reakce, chronický zánět kůže, atopický ekzém, akné, bércové vředy apod.). Dále je směs určena pro podporu léčby sliznice tenkého a tlustého střeva, popř. podporu léčby při idiopatických zánětech zažívací soustavy, při ulcerózní kolitidě, Crohnově chorobě, zánětlivém onemocnění žaludku apod. Směs podporuje činnost jater a zlepšuje imunitu organismu. Komplex kanabidoidů s vyšším obsahem CBG pomáhá stimulovat tvorbu endotelu střev. Podporuje správnou funkci střeva: tenké střevo – vstřebávání živin, tlusté střevo – nepropustná endotelová vrstva. Výborně čistí a urychluje hojení kožních zánětů. Podporuje výživu vlasových cibulek a výrazně zlepšuje kvalitu pokožky, vlasů a nehtů.

Složení: Olej z řepky olejky, olej z hroznových jader, konopný olej, konopí seté (200 mg v DDD*), buk lesní, rybíz černý, smetánka lékařská (40 mg v DDD*), slunečnice
topinambur, šalvěj lékařská (15 mg v DDD*). Neobsahuje umělá barviva, sladidla a konzervanty.
*Doporučená denní dávka

Šalvěj lékařská má vliv na přirozenou obranyschopnost organismu, normální činnost imunitního systému. Smetánka lékařská podporuje normální činnost cévní soustavy a imunitního systému. Konopí seté je bylina pěstovaná již od starověku. Pro široké spektrum účinku je tato bylina zkoumána a testována v řadě vědeckých laboratoří. O účincích konopí a dalších obsažených bylin se můžete dočíst v herbářích.

Z konopí, použitého při výrobě směsi, je odstraněna psychoaktivní složka THC.

Doporučené denní dávkování: 2 – 3 ml směsi (1 čajová lžička) ráno a večer. Doporučujeme užívání minimálně 3 měsíce.

Způsob užívání: Doplněk se skládá z olejů a rostlinných složek, které sedimentují, před použitím proto směs řádně promíchejte lžičkou.

Upozornění: Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte s lékařem.
Ukládejte mimo dosah dětí.

Způsob skladování: Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě do 25 °C. Po otevření skladujte v lednici. Chraňte před mrazem.

Kontaktujte nás!