Akce -22% Výprodej

P00001

418 CZK

535 CZK

22% (117 CZK)

Skladem

ks
Cannasan HARMONY emulze 140 g Více >>

Cannasan HARMONY je přírodní doplněk stravy obsahující patentovanou kombinaci konopí setého, bylin a olejů.

Směs je určena k celkové harmonizaci organismu. Přídavek nerozpustné vlákniny pomáhá při řešení problémů trávící soustavy (zácpa – obstipace apod.), pozitivně ovlivňuje mikrobiální složení tlustého střeva (mikrobiom) a pomáhá vylučování toxických látek z těla. Složení směsi napomáhá správnému kvalitativnímu i kvantitativnímu složení mikrobiomu. Pomáhá udržovat organismus v homeostáze.
Cannabinoidy obsažené v konopí pomáhají upravit, normalizovat a stabilizovat optimální hladinu anandamidu v organismu. Při dlouhodobém užívání zvyšuje libido.
Významně pomáhá detoxikovat organismus.

Složení: Olej z řepky olejky, olej z hroznových jader, konopný olej, konopí seté (200 mg v DDD*), jmelí bílé (25 mg v DDD*), rybíz černý, ostružník maliník (25 mg v DDD*), ořešák královský, morušovník černý. Neobsahuje umělá barviva, sladidla a konzervanty.
*Doporučená denní dávka

Jmelí bílé má vliv na imunitní systém a činnost cévní soustavy. Ostružník maliník podporuje normální trávení a vylučování vody z těla. Konopí seté je bylina pěstovaná již od starověku. Pro široké spektrum účinku je tato bylina zkoumána a testována v řadě vědeckých laboratoří. O účincích konopí a dalších obsažených bylin se můžete dočíst v herbářích.

Z konopí, použitého při výrobě směsi, je odstraněna psychoaktivní složka THC.

Doporučené denní dávkování: 2 – 3 ml směsi (1 čajová lžička) ráno a večer. Doporučujeme užívání minimálně 3 měsíce.

Způsob užívání: Doplněk se skládá z olejů a rostlinných složek, které sedimentují, před použitím proto směs řádně promíchejte lžičkou.

Upozornění: Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte s lékařem.
Ukládejte mimo dosah dětí.

Způsob skladování: Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě do 25 °C. Po otevření skladujte v lednici. Chraňte před mrazem.

Kontaktujte nás!