P00003

535 CZK

Skladem

ks
Cannasan DIA emulze 140 g Více >>

Cannasan DIA je přírodní doplněk stravy obsahující patentovanou kombinaci konopí setého, bylin a olejů.

Směs stimuluje funkce slinivky břišní (vnitřní sekrece – produkce inzulinu, vnější sekrece – produkce amyláz, proteáz a lipáz). Může tak významně snížit hyperglykemii 2. stupně a současně zlepšit enzymatické trávení přijaté potravy. Uvolňuje křeče v trávicím traktu a významně ovlivňuje metabolismus u pacientů s diabetem 1. stupně.
Poruchy metabolismu glycidů způsobují závažnou nerovnováhu v biochemických pochodech, a to jak v případě hypoglykemie, tak v případě hyperglykemie. Následkem poruchy metabolismu glycidů je nedostatek životně důležitých látek v organismu. Porucha metabolismu obecně posiluje nebo vyvolává celou řadu dalších onemocnění.

Složení: Olej z řepky olejky, olej z hroznových jader, konopný olej, konopí seté (200 mg v DDD*), jmelí bílé (60 mg v DDD*), moruše černá (20 mg v DDD*), fazole bílá. Neobsahuje umělá barviva, sladidla a konzervanty. Vhodné pro vegany.
*Doporučená denní dávka

Moruše černá napomáhá udržovat normální hladinu glukózy v krvi. Jmelí bílé napomáhá udržovat přirozenou obranyschopnost organismu. Konopí seté je bylina pěstovaná již od starověku. Pro široké spektrum účinku je tato bylina zkoumána a testována v řadě vědeckých laboratoří. O účincích konopí a dalších obsažených bylin se můžete dočíst v herbářích.

Z konopí, použitého při výrobě směsi, je odstraněna psychoaktivní složka THC.

Doporučené denní dávkování: 2 – 3 ml směsi (1 čajová lžička) ráno a večer. Doporučujeme užívání minimálně 3 měsíce.

Způsob užívání: Doplněk se skládá z olejů a rostlinných složek, které sedimentují, před použitím proto směs řádně promíchejte lžičkou.

Upozornění: Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte s lékařem.
Ukládejte mimo dosah dětí.

Způsob skladování: Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě do 25 °C. Po otevření skladujte v lednici. Chraňte před mrazem.

Komentáře

Thomas Neeman

Dobrý den. Kolik konopí nebo cbd obsahuje váš výrobek.

Děkuji za informace.

T. Neeman

Jiřina Tlachová

Mám cukrovku 2.stupne, píchám si 1x denně inzulín, hladina mého cukru se pohybuje od 5,5 do 8,6 (někdy i víc podle námahy - v klidu mám nižší). Už jsem mimo inzulínu zkusila Diaben, Diaregul, ale stabilně se cukr nesnižuje, podle doktora jsem přímo atyp a místo aby se cukr pohybem snížil, tak u mne je to přesně naopak. Proto by mě zajímalo, zda by mi mohla Cannasan Dia emulze pomoct hladinu cukru upravit. Děkuji za vyjádření předem. Tlachová.

Karel KrausAdministrátor |

Vážená paní Tlachová,

určitě Vám nemohu zaručit, že Vám přípravek Cannasan DIA pomůže snížit hladinu cukru v krvi a to zejména v situaci, kdy sama píšete, že Váš organismus reaguje poněkud nestandardním způsobem. Co Vám ale mohu potvrdit, je skutečnost, že u řady diabetických pacientů přípravek Cannasan DIA skutečně pomáhá hladinu cukru snížit a to v některých případech i velmi výrazně.

Pokud bych měl uvést nějakou vlastní zkušenost, pak mohu říci, že sám používám úspěšně Cannasan ARTRO na artrózu kolen od září 2018 (nyní dlouhodobě tak polovinu doporučené dávky). Vzhledem k tomu, že se v naší rodině v matčině větvi cukrovka dědičně vyskytuje a já sám se sice s cukrovkou neléčím, nicméně dlouhodobě mám hladinu cukru těsně pod 6, během používání přípravku Cannasan mi hladina cukru mírně klesla, na což mne moje ošetřující lékařka sama upozornila. Vím, že používám jiný druh Cannasanu, nicméně základní složka - konopí - je ve všech variantách stejná. Dá se očekávat, že by v mém případě bylo užívání Cannasanu DIA ještě účinnější z hlediska glykémie než užívání Cannasanu ARTRO.

Domnívám se, že jediný způsob, jak ověřit či vyvrátit účinnost Cannasanu DIA ve Vašem případě je zkusit absolvovat alespoň dvouměsíční kůru za dohledu lékaře a následně vyhodnotit úspěšnost použití podle rozboru krve.

Přeji Vám hezký večer!

S pozdravem,

Karel Kraus

Další
Kontaktujte nás!