Akce -22% Výprodej

P00002

418 CZK

535 CZK

22% (117 CZK)

Skladem

ks
Cannasan ARTRO emulze 140 g Více >>

Cannasan ARTRO je přírodní doplněk stravy obsahující patentovanou kombinaci konopí setého, bylin a olejů.

Směs stimuluje tvorbu kolagenu a je určena pro podporu léčby chronických zánětlivých onemocnění kloubů, při periferních neuropatiích dolních i horních končetin, revmatoidní artritidě, artróze kloubů apod. Při užívání této směsi postupně dochází ke zmenšení bolestivosti a ke zvětšení pohyblivosti kloubů a končetin. Produkce kolagenu v organismu se projevuje např. lepší kvalitou vlasů (lesk a tloušťka),  pevnějšími nehty, popř. podrůstáním nových vlasů.

Složení: Olej z řepky olejky, olej z hroznových jader, konopný olej, konopí seté (200 mg v DDD*), jmelí bílé (60 mg v DDD*), vrba bílá (20 mg v DDD*), tužebník jilmový (20 mg v DDD*). Neobsahuje umělá barviva, sladidla a konzervanty. Vhodné pro vegany.
*Doporučená denní dávka

Vrba bílá a tužebník jilmový podporují normální stav kloubů a svalů. Jmelí bílé napomáhá udržovat přirozenou obranyschopnost organismu. Konopí seté je bylina pěstovaná již od starověku. Pro široké spektrum účinku je tato bylina zkoumána a testována v řadě vědeckých laboratoří. O účincích konopí a dalších obsažených bylin se můžete dočíst v herbářích.

Z konopí, použitého při výrobě směsi, je odstraněna psychoaktivní složka THC.

Doporučené denní dávkování: 2 – 3 ml směsi (1 čajová lžička) ráno a večer. Doporučujeme užívání minimálně 3 měsíce.

Způsob užívání: Doplněk se skládá z olejů a rostlinných složek, které sedimentují, před použitím proto směs řádně promíchejte lžičkou.

Upozornění: Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte s lékařem.
Ukládejte mimo dosah dětí.

Způsob skladování: Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě do 25 °C. Po otevření skladujte v lednici. Chraňte před mrazem.

Komentáře

KARLA Kondelkova

Dobrý den, mám zánět si skloubení, můžete mi něco doporucit

Karel KrausAdministrátor |

Dobrý den,

na podporu léčby Vašeho problému by bylo nejvhodnější použít Cannasan ARTRO.

S pozdravem,

Karel Kraus

Další
Kontaktujte nás!