Nový článek o historii a účincích potravinových doplňků Cannasan

Chcete se dozvědět více informací o historii vývoje potravinových doplňků Cannasan a jejich účincích? Přečtěte si nový zajímavý článek na webu Výzkumného Ústavu Cannasan z.ú., který potravinové doplňky Cannasan vyvinul.

Přednáška

Dne 24.9.2019 proběhne v Lázních Teplice nad Bečvou přednáška zástupce Výzkumného ústavu Cannasan z.ú. a autora přípravků Cannasan Ing. Františka Bednaříka na téma "Léčivé účinky konopí". Přítomen bude i zástupce společnosti Miracle Plants s.r.o. Bc. Milan Ivaška. Přednášky se mohou zúčastnit nejen klienti a pracovníci Lázní Teplice nad Bečvou, ale všichni, kdo mají o tuto problematiku zájem.

Stránka věnovaná dotazům

Vytvořili jsme novou stránku, na které budeme formou diskuse uveřejňovat dotazy Vás, našich zákazníků, spolu s našimi odpověďmi na tyto dotazy.

Odkaz na stránku lze nalézt ve spodním menu na konci každé stránky v sekci PORADNA pod heslem Dotazy a odpovědi.

Změna věrnostního programu

Se spuštěním nového e-shopu přichází i nutnost změnit fungování našeho věrnostního programu tak, aby byl kompatibilní s platformou, na které pracuje nový e-shop.

Nová pravidla věrnostního systému najdete zde.

Spuštění nového e-shopu

Dne 4.9.2019 byl spuštěn nový e-shop společnosti Miracle Plants s.r.o.

Důvodem k tomuto kroku byly nedostatečné možnosti pro lokalizaci e-shopu do různých jazyků a nedostatečné možnosti obsluhy zákazníků ve větším množství zemí. Nové řešení by tyto problémy mělo zcela odstranit.

Doufáme, že budete s novým řešením spokojeni.