Na této stránce budeme uvádět vybrané dotazy našich zákazníků a odpovědi na ně.

Diskuse
Komentáře

Miloslav Černý

Dobrý den, mohu užívat emulze najednou? Napr. na diabetes a na artritidu…Dekuji

Karel KrausAdministrátor |

Dobrý den,

ano, můžete. Jenom je třeba správně zvolit dávkování - pokud byste souběžně užíval např. Cannasan DIA a Cannasan ARTRO, měl byste brát 1 lžičku např. DIA ráno a 1 lžičku ARTRO večer (popř. obráceně). V žádném případě není vhodné brát 1 lžičku DIA ráno a večer a k tomu ještě 1 lžičku ARTRO ráno a večer - sice by Vám to neublížilo, ale je to zbytečné, neboť by Vaše tělo nadbytečné množství přípravku nezpracovalo a bez užitku by jej vyloučilo.

Přeji Vám hezký den!

S pozdravem,
Karel Kraus

Ing. Antonín Hubík

K čemu slouží věrnostní body?

Karel KrausAdministrátor |

Dobrý den,

věrnostní systém je popsán zde: https://www.miracle-plants.cz/s/vernostni-system .

Věrnostní body můžete uplatnit tak, že v nákupním košíku ještě před výběrem dopravy a způsobu platby zaškrtnete na levé straně pod seznamem objednaného zboží volbu "Využít věrnostní body" - následně se objeví rámeček, v němž je zobrazen maximální možný počet bodů, které můžete v daném okamžiku použít (máte-li nasbíraný dostatek bodů, pak počet bodů odpovídá až 5% slevě z hodnoty nakupovaného zboží). Do rámečku napíšete číslo odpovídající počtu bodů, které chcete použít, a vpravo hned uvidíte cenu sníženou o poskytnutou slevu.

U objednávky, kterou jste právě udělal, můžete uplatnit maximálně 98 bodů - upravil jsem Vaši objednávku tak, že jsem Vám do ní přidal příslušnou slevu ve výši 98 Kč. Pokud by Vám to nevyhovovalo, dejte mi, prosím, vědět a já slevu zruším.

Přeji Vám hezký den!

S pozdravem,

Karel Kraus

Jana Hušková

Přeji hezký den, před několika měsící jsem začala užívat Cannasan a tehdy bylo na stránkách Cannasan.cz uvedeno dávkování 1. měsíc půl čajové lžičky 2x denně, další 2-3 měsíce půl čajové lžičky 1x denně. Teď se tu dočítám doporučené dávkování 2x denně čajová lžička, což je čtyřnásobek původně doporučované dávky. Prosím o odpověď, jaké dávkování je tedy optimální. Děkuji. Zdraví Jana Hušková

Karel KrausAdministrátor |

Vážená paní Hušková,

Váš dotaz je naprosto správný - problém je v tom, že výrobce v minulosti doporučoval velikost jedné dávky 2 - 3 ml (což stále platí), nicméně v některých případech tuto dávku označoval jako půl lžičky a v některých případech jako jednu lžičku. Nyní by již měla být terminologie na všech informačních materiálech sjednocena následovně:

1 dávka = 2 - 3 ml = 1 čajová lžička

Problém je v tom, že každá čajová lžička je trochu jinak velká, což může působit určité nedorozumění. Důležité je, že 1 balení Cannasanu obsahuje cca 60 dávek po 3 ml, tedy množství potřebné pro měsíční užívání 2 dávek denně.

Dalším problémem je to, že web www.cannasan.cz je ve správě výrobce přípravku a nikoliv ve správě naší společnosti coby distributora přípravku. Naší snahou je poskytovat našim zákazníkům co nejpřesnější informace vždy pečlivě konzultované s výrobcem, nicméně nedaří se nám přesvědčit výrobce, aby stejným způsobem udržoval informace i na svých webových stránkách. Osobně mne to velmi mrzí a považuji to za velkou chybu, ale v tuto chvíli to opravdu nejsme schopni změnit.

Užívání přípravku je značně individuální a závisí na druhu a intenzitě zdravotních problémů daného spotřebitele. Obecně ale platí, že je vhodné využívat alespoň 2 balení přípravku s tím, že užíváni v 1. měsíci by mělo být vždy v množství 2 dávky denně. Následovat pak může užívání 2 dávek denně po dobu 1 měsíce v případě větších zdravotních problémů, popř. 1 dávka denně po dobu 2 měsíců v případě slabších zdravotních problémů. U některých typů zdravotních problémů (nervových, diabetických apod.) může být vhodné pokračovat v užívání po delší dobu, popř. opakovaně v cyklech s přestávkami.

Jako příklad uvedu sám sebe - je mi 54 let a asi 4 - 5 let jsem se léčil s artrózou kolen pomocí léků Condrosulf 800 a Piascledine 300 doplňovaných každého půl roku injekcemi obsahujícími kyselinu hyaluronovou do kolen. Tato léčba byla účinná a problémů mne v zásadě zbavila. Nyní však po konzultaci se svojí lékařkou na ortopedii již zhruba rok užívám pouze Cannasan ARTRO (tj. bez léků a injekcí) a cítím se minimálně stejně dobře jako s léky. Můj subjektivní pocit je, že se mi navíc zlepšila pohyblivost všech kloubů. Přípravek Cannasan ARTRO jsem zpočátku užíval asi 2 měsíce v dávkování 2 dávky denně a poté jsem přešel na "udržovací" kúru cca 5 - 6 x v týdnu 1 dávku denně.

Doufám, že jsem vyvrátil Vaše obavy, že by bylo nyní deklarováno výrazně jiné dávkování než tomu bylo dříve. Není to tak - doporučené dávkování je stále stejné.

Přeji Vám hezký den!

Karel Kraus

Další