Emulze obsahuje směs lipofilních a hydrofilních extraktů, macerátů a výluhů z vybraných odrůd konopí setého a několika dalších druhů bylin. Má složku tekutou (oleje) a pevnou (rozemleté byliny).

Stojí-li sklenička v klidu, pevná složka se usazuje na dně skleničky, kde může při delším stání vytvořit poměrně tuhou usazeninu. Před použitím je třeba usazeninu rozmíchat v oleji tak, aby vznikla pokud možno homogenní emulze bez usazeniny na dně skleničky. Nejlépe se toho dá dosáhnout tak, že skleničku s usazeninou otevřete a obsah důkladně promícháte dostatečně pevnou lžičkou. Tento postup má tu výhodu, že na víčku nebude směs nanesena a tudíž nebude po otevření skleničky odkapávat (k tomu dojde v případě, že budete skleničku používat jako "šejkr").

Rozmíchanou emulzi následně konzumujte s ohledem na Vaše potřeby - nejběžnější dávkování je jedna dávka 2 - 3 ml (zhruba jedna čajová lžička) ráno a jedna dávka večer během jídla v prvním měsíci používání přípravku Cannasan a následně pak jedna dávka denně v dalším období (1 - 2 měsíce). Podle individuálních potřeb může být dávka upravena oběma směry - nemá však smysl překračovat množství dvou dávek přípravku za den.

Emulze by měla být skladována v chladničce.

Upozornění!

Víčko lahvičky otvírejte opatrně, protože olej, který směs obsahuje, může při neopatrném otvírání odkápnout z víčka a např. potřísnit Vaše oblečení. Vzhledem k tomu, že přípravek obsahuje přírodní barviva z použitých rostlin, hrozí nebezpečí znečistění Vašeho oblečení, které může být obtížné vyprat.